spl

Samorządowy Program Lojalnościowy jest kompleksowym systemem dla Samorządów: poprawiającym komunikację z mieszkańcami, wspierającym działania samorządu, wprowadzającym udogodnienia dla mieszkańców i zwiększającym wzrost gospodarczy w regionie. Pierwszym samorządem, który wdrożył Samorządowy Program Lojalnościowy działający w oparciu o Kartę Mieszkańca był Urząd Miasta Częstochowy.

mpay

Grupa LEW S.A. jest większościowym udziałowcem mPay S.A.- wiodącego, polskiego dostawcy rozwiązań z obszaru m-płatności. Spółka tworzy i rozwija innowacyjne instrumenty umożliwiające realizację transakcji finansowych za pomocą urządzeń mobilnych. Wśród funkcjonalności aplikacji znajdują się m.in. płatność za bilety komunikacji miejskiej, płatność za parkowanie, billpayment.

wallet

mPay Wallet to bezpieczny, opracowany w standardzie MasterPass cyfrowy portfel, który jest wykorzystywany do przeprowadzania transakcji w handlu elektronicznym. mPay Wallet może się znajdować w każdym urządzeniu użytkownika z dostępem do Internetu, zawiera on m.in. informacje o kartach kredytowych czy adres dostawy, dzięki czemu użytkownik dysponuje elektronicznym zasobem środków i może dokonywać transakcji w sieci z każdego miejsca na świecie szybko i wygodnie.

doladowania

Serwis www.doladowania.pl oraz połaczona z nim aplikacja mobilna umożliwiają zakup zasileń do telefonów pre-paid oraz doładowań do gier m.in. Xbox czy Playstation online; wygodnie, bezpiecznie i szybko.

karty

Pod marką Darmowy Terminal, oferujemy terminale płatnicze w ramach akcji „Polska Bezgotówkowa”, dodatkowo stworzyliśmy wyjątkową ofertę dla pozostałych firm, które nie są objęte Programem Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego.

dp

Dostarczamy elektroniczne rozwiązania sprzedażowe w postaci terminali płatniczych z kompleksową ofertą usług: doładowania pre paid, płatność rachunków, płatność kartą, rozwiązania lojalnościowe, systemy rozliczeniowe.

 

dpf

Kompleksowy pakiet usług finansowych dostępnych w ponad 240 placówkach: krajowe i zagraniczne przekazy płatnicze, płatność domowych rachunków, założenie rachunek płatniczy, zakup ubezpieczenia, udzielenie pożyczek gotówkowych.

 

trilio

trilo

System Lojalnościowy z elementami grywalizacji oparty na połączeniu terminala, aplikacji mobilnej oraz karty magnetycznej to rozwiązanie, które w prosty i bezpieczny sposób umożliwia nie tylko budowanie przywiązania klientów, ale także zaproszenie ich do fascynującego świata w którym zakupy są nie tylko obowiązkiem, ale świetną zabawą. Rozwiązanie to niesie korzyści zarówno dla firm, którym umożliwiamy tworzenie bardziej skutecznych ofert, jak i Klientów, którzy mogą korzystać z personalizowanych, dopasowanych do ich potrzeb produktów i usług.