Mpay

mpay

Grupa LEW S.A. jest większościowym udziałowcem mPay S.A.- wiodącego, polskiego dostawcy rozwiązań z obszaru m-płatności.
Spółka tworzy i rozwija innowacyjne instrumenty umożliwiające realizację transakcji finansowych za pomocą urządzeń mobilnych.
Wśród funkcjonalności aplikacji znajdują się m.in. płatność za bilety komunikacji miejskiej, płatność za parkowanie, billpayment.

Dobry Punkt Finansowy

dpf

Kompleksowy pakiet usług finansowych dostępnych w ponad 240 placówkach: krajowe i zagraniczne przekazy płatnicze,
płatność domowych rachunków, założenie rachunek płatniczy, zakup ubezpieczenia, udzielenie pożyczek gotówkowych.

 

Samorządowy Program Lojalnościowy

spl

Samorządowy Program Lojalnościowy jest kompleksowym systemem dla Samorządów: poprawiającym komunikację z mieszkańcami,
wspierającym działania samorządu, wprowadzającym udogodnienia dla mieszkańców i zwiększającym wzrost gospodarczy w regionie.
Pierwszym samorządem, który wdrożył Samorządowy Program Lojalnościowy działający w oparciu o Kartę Mieszkańca był Urząd Miasta Częstochowy.

Dobry Punkt

dp

Dostarczamy elektroniczne rozwiązania sprzedażowe w postaci terminali płatniczych z kompleksową ofertą usług: doładowania pre paid, płatność rachunków, płatność kartą, rozwiązania lojalnościowe, systemy rozliczeniowe.

 

Odnawialne źródła energii

W Grupie LEW znajdziecie szeroki wybór produktów dopasowanych do zapotrzebowania i wymagań technicznych każdego budynku. Pomożemy w projekcie oraz montażu urządzeń i wszystkich niezbędnych elementów do produkcji energii ze źródeł odnawialnych. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności w tym dofinansowania inwestycji a także opiekę posprzedażową.

Darmowy Terminal

karty

Pod marką Darmowy Terminal, oferujemy terminale płatnicze w ramach akcji „Polska Bezgotówkowa”, dodatkowo stworzyliśmy wyjątkową ofertę dla pozostałych firm, które nie są objęte Programem Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego.

Doladowania.pl

doladowania

Serwis www.doladowania.pl oraz połaczona z nim aplikacja mobilna umożliwiają zakup zasileń do telefonów pre-paid oraz doładowań do gier m.in. Xbox czy Playstation online; wygodnie, bezpiecznie i szybko.