Pod marką Dobry Punkt oferujemy szeroki wachlarz usług finansowych. Dołączając do naszej sieci nasi Klienci otrzymują dostęp do nowoczesnego systemu transakcyjnego. Współpraca z Dobrym Punktem Finansowym to budowa biznesu opartego na sprawdzonym i efektywnym modelu oraz rozpoznawalnej, budzącej zaufanie marce.

Krajowe i międzynarodowe przekazy pieniężne

Przesyłasz pieniądze bliskim zagranicą? Wyślij pieniądze z Polski do niemalże każdego miejsca na świecie dzięki naszej współpracy z Western Union!

Realizacja płatności rachunków

W każdym punkcie DPF możesz opłacić swoje domowe rachunki (np. prąd, gaz, telefon, wywóz nieczystości czy ratę kredytu). Nie musisz już dłużej niecierpliwić się w kolejkach na poczcie czy w banku; jest to również jedna z najtańszych form płatności rachunków dla Konsumentów.

Rachunki płatnicze (miniBill)

Dzięki rachunkowi płatniczemu możemy wykonywać przelewy, dokonywać płatności, a dzięki dołączonej do niego karcie pre-paid wypłacać zgromadzone na nim środki. Proces jego założenia jest o wiele szybszy i łatwiejszy niż standardowego konta.

Doładowania pre-paid, startery oraz aplikacja internetowa ePOS

W Dobrym Punkcie Finansowym kupisz kartę z nowym numerem lub doładowanie do Twojego telefonu w postaci karty lub wydruku z terminala.

Ubezpieczenia

W DPF możesz ubezpieczyć siebie, bliskich oraz biznes wybierając wśród ofert najlepszych Towarzystw Ubezpieczeniowych z całej Polski. Zapewniamy kompleksowe polisy oraz merytoryczne wsparcie profesjonalnych doradców.

Kredyty i pożyczki gotówkowe

Oferujemy szeroki wachlarz produktów finansowych: kredytów gotówkowych oraz pożyczek dzięki, którym szybko zrealizujesz swoje marzenia!