Zajmujemy się kompleksową dostawą usług w postaci elektronicznej dla Punktów Sprzedaży i Sieci Handlowych na terenie całej Polski, gwarantując wszystkim klientom pełne bezpieczeństwo zawieranych transakcji. Działamy wykorzystując terminale płatnicze i systemy kasowe. Dodatkowo zajmujemy się dystrybucją zestawów startowych i kart pre paid telefonii komórkowej do obsługiwanych punktów sprzedaży.

Płatność kartą

Akceptacja kart płatniczych na Terminalu Dobry Punkt umożliwia przyjmowanie płatności za nabywane towary poprzez użycie kart płatniczych, kredytowych, czy debetowych. Przyjmowanie płatności kartą płatniczą jest coraz popularniejszą formą płatności w Polsce, a liczba osób korzystających z kart stale rośnie.

Doładowania telefonów

Doładowania Telefonów na Terminalu Dobry Punkt, umożliwia sprzedaż elektronicznych jednostek, tzw. telekodów, doładowujących telefony komórkowe działające w systemie Pre Paid. Dobry Punkt oferuje wszystkie doładowania operatorów sieci komórkowych w Polsce. Sprzedaż telekodów poprzez terminale wzrasta i wypiera z rynku sprzedaż tradycyjnych „zdrapek”.

Płatność rachunków

Usługa Dobry Punkt Płatność Rachunków, umożliwia przyjmowanie płatności za domowe rachunki (np. prąd, gaz, telefon) w punkcie sprzedaży poprzez Terminal Dobry Punkt i dołączony do niego czytnik kodów kreskowych. Przyjmowanie rachunków w punktach sprzedaży poprzez terminale to jedna z najtańszych form płatności rachunków dla Konsumentów i dodatkowy zysk dla Właścicieli punktów sprzedaży.

Program lojalnościowy

Program Lojalnościowy oparty na bazie Terminali Dobry Punkt i kart magnetycznych to rozwiązanie, które w prosty i bezpieczny sposób umożliwia premiowanie zakupów konsumenckich punktami, które klienci sklepów mogą wymienić na nagrody. Rozwiązanie to zwiększa częstotliwość i wartość koszyka zakupowego Konsumentów.

Rozwiązania rozliczeniowe

Dobry Punkt – indywidualne rozwiązania rozliczeniowe to usługa, którą kształtujemy i oferujemy pod konkretne wymogi naszych klientów. Szczegóły wkrótce.

Karty pre-paid

Do Państwa dyspozycji oferujemy zestawy startowe oraz karty zdrapki wszystkich najpopularniejszych operatorów.